Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

RĘKAWICE Rękawiczki OGRODOWE GRABIE PAZURY OGRÓD

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 10 szt. (1 op.)

Opis produktu

RĘKAWICE Rękawiczki OGRODOWE GRABIE PAZURY OGRÓD

Rękawice ogrodowe Garden Genie Gloves z pazurami to idealne narzędzie do sadzenia, kopania, pielenia i innych prac porządkowych w ogrodzie. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów dzięki czemu są niezwykle wygodne ale także wytrzymałe i trwałe. Elastyczny lateks pozwala wykonać najtrudniejsze i najcięższe czynności pielęgnacyjne w ogrodzie bardzo niewielkim nakładem sił. Dodatkowe "pazury" wykonane z niezwykle twardego i trwałego tworzywa ABS znacznie ułatwią wszelkiego rodzaju zadania wymagające użycia twardego lub ostrego narzędzia.


jakość, wygoda i funkcjonalność

Rękawice perfekcyjnie nadadzą się do pielenia, sadzenia i rozkopywania grządek, czyniąc te czynności czystą przyjemnością. Idealne do przycinania róż bądź drzew lub krzewów. Są wodoodporne i bardzo łatwo można utrzymać je w czystości spłukując po prostu wodą. Wykonane z trwałych, bardzo elastycznych materiałów, idealnie dopasują się do każdej dłoni w pełni ją ochraniając.
W odróżnieniu od konkurencji nasze rękawice wysyłamy w oryginalnym kartonowym pudełku dzięki czemu znakomicie nadają się one na prezent dla współmałżonka, mamy, taty, babci, dziadka i każdego kto uwielbia prace w swoim ogródku :) Gwarantujemy 100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy.